Інженерно-виробнича компанія
TEMIX
Розробляє, виробляє та постачає:
а також виконуємо монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.
logo

Наша продукція гарант
безпеки Вашого врожаю!

а також виконуємо монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.

Якість відповідає світовим стандартам

Виробництво на сучасній технічній базі

Сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування

Якісна та оперативна технічна підтримка

Напрямки діяльності
Наші замовники

ТОВ “ДЕМЕТРА АГРО”

ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

Агропромхолдинг “АСТАРТА-КИЇВ”

BUNGE

MYSILO

ПРО НАС

Компанія LLC "TEMIX", Україна, м. Миколаїв понад 20 років займається розробкою та виробництвом систем контролю температури (систем термометрії) сипучих середовищ, зокрема зерна, для будь-яких типів зерносховищ (залізничних елеваторів, металевих силосів та складів). З 2016 року паралельно налагоджено лінію випуску обладнання для моніторингу рівня сипучих матеріалів (зерно, цемент, щебінь, пінопласт тощо).

Система контролю температури внесена до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України, оформлено сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки.

Прилади виготовляються за допомогою електронних компонентів імпортного виробництва. В основі приладів лежить електроніка від світових постачальників, включаючи флагманів ринку STMicroelectronics, Microchip, Maxim integrated, Analog Devices та ін. До надходження у продаж техніка тестується у лабораторних умовах, тому реалізується з гарантією якості від виробника на встановлений термін служби.

Ми є лідером галузі серед вітчизняних виробників та впевнено конкуруємо із визнаними закордонними лідерами (OPI Integris, LIROS, Safe Grain та ін.). Крім іншого, ми виконуємо встановлення та модернізацію систем контролю температури (систем термометрії), пропонуємо послуги сервісного та післягарантійного обслуговування. Продукцією нашої інженерно-виробничої компанії забезпечені сотні елеваторів, зерносховищ, силосів та бункерів для сипучих матеріалів на території СНД та Східної Європи.

"TEMIX" - це новації на передньому краї індустрії промислової термометрії, надійність, багаторічний досвід, сміливі рішення та конкурентна ціна.

докладніше